בגיל צעיר, ללא הון עצמי או ידע בעולמות העסקים, חיה רוזנצוויג החליטה לעבור מישראל לארצות הברית, החלטה ששינתה את חייה מקצה לקצה.

הכירו את מקימת קרן MPOWER - חיה, בת 28, אמא ל-3 ילדים, יזמית והבעלים של חברת נדל״ן בעלת שווי של מיליוני דולרים בארה"ב.

חיה הגיעה מבית חד הורי ללא גב כלכלי, מה שחידד אצלה את החשיבות שביציבות כלכלית עצמאית. הילדה החרדית, שעבדה בעבודות הכי קטנות ושקופות שיש, הבינה שהיא חייבת לעשות שינוי מהותי בחייה ולמצוא מקור אמין להכנסה פסיבית ובטוחה. מתוך ההבנה הזו, חיה החליטה לעבור לארה״ב, שם נחשפה לעולמות הנדל״ן. על אף שהיא הגיעה ללא ידע מוקדם ואפילו ללא שפה – חיה לא ויתרה, למדה ועבדה קשה על מנת להצליח ולהגשים את עצמה.

הדרך לא הייתה פשוטה, אך בזכות ההתמדה, האמונה בעצמה והתמיכה שקיבלה בביתה, העסקים של חיה החלו לצמוח ולשגשג, וחיה פתחה חברת השקעות נדל"ן מובילה. במקביל להצלחתה, נשים רבות פנו אליה ושיתפו אותה כי סיפור חייה הוא השראה מבחינתן, וכי הן מרגישות שהיא לגמרי מודל לחיקוי עבורן. חיה הבינה שיש לה דרך לשנות את מציאות חייהן של נשים אשר זקוקות לדחיפה ולתמיכה הכל כך חשובה הזו, בדרך להגשמה עצמית ועסקית. הרי היא הייתה שם, בצד השני של המשוואה. היא מכירה את התחושה הקשה של יציאה לדרך לא מוכרת לבדה.

בשנים האחרונות חיה עוסקת בתחום ההעצמה, השתתפה בעשרות פודקאסטים שזכו לאלפי תגובות מדהימות מנשים ברחבי הארץ, ומצאה את תחושת השליחות בעיסוקיה על ידי השפעה על חברים, בני משפחה ועל נשים רבות שרוצות להגיע למינוף ועצמאות כלכלית, תוך דגש על נתינת כלים להצלחה אישית וליווי מנטלי. הרצון להמשיך לסייע לעוד נשים מתוך תחושה של שליחות ונתינה, רק הלך וגבר. בכדי לסייע לנשים בישראל למצוא את נתיב ההצלחה הכלכלית שלהן, הקימה חיה את קרן MPOWER להעצמה מנטלית וכלכלית לנשים.

מטרת הקרן היא לסייע לנשות עסקים לקפוץ לשלב הבא ומימוש שיא הפוטנציאל תוך כדי הבנת הייעוד והשליחות בעסק לאישה,להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמה, תוך שימת דגש על עצמאות כלכלית והיכולת להתפרנס בכבוד. הקרן מלווה נשות עסקים עם עסק קיים גם בתחילת דרכן בכל המצבים המשפחתיים ומכל המגזרים, כאלו שכבר לקחו צעד ועשו השתדלות לעבר העתיד ,שהן כבר מנהלות עסק עצמאי, אך רוצות למנף את עצמן, לצמוח ולגדול בענק.

צוות היועצים והמנטורים המובילים של הקרן מאמינים בלב שלם בכל אישה שמגיעה אלינו, ויודעים שהיא עולם ומלואו. הצוות שלנו כאן כדי לסייע לכמה שיותר נשים ליצור לעצמן רשת ביטחון חברתית וכלכלית.

בין השירותים שתוכלי למצוא בקרן

סדנאות מגוונות המשלבות אלמנטים עסקייים ומנטליים

ליווי וייעוץ עסקי

ליווי וייעוץ מנטלי

מינגלינג, חיבורים עסקיים & פעילויות העצמה נשית

הטבות מיוחדות לבעלי עסקים קטנים

מפגשים ואירועים קהילתיים ברחבי הארץ, במטרה ליצור קהילה נשית-עסקית חזקה

כל השירותים מוענקים במחיר סמלי על מנת שכל אישה תוכל להעניק לעצמה את האפשרות לחיים בטוחים ורגועים יותר, מבחינה כלכלית ומנטלית, באמצעות העצמת האינסוף שקיים בכל אחת.

אם כל זה מדבר אלייך, ואם יש בך רצון אמיתי להצליח ולצמוח בפן האישי והעסקי, או שאת מעוניינת לקחת חלק בפעילות שלנו להעצמת נשים – קרן MPOWER היא המקום בשבילך.